Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi lesz a...

Szerintetek mennyi lesz a ponthatár idén a jogon?

Figyelt kérdés
Az előzetes ponthatár 440. LEhet reménykedni, hogy idén nem megy fel 460-ra?
2019. júl. 23. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kiderül nyugi. Nagyon sok ilyen kerdes van mostanában en minden idei felvételizőnek ajánlom hogy nyugodjatok le. Akkor sincs semmi baj ha nem sikerül holnap úgy is minden kiderül tippelni meg felesleges, mert utana meg jön a koppanás. Kevesebb mint 24 óra es megtudtok mindent.
2019. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
450 környékén lehet,460ra szerintem nem megy majd föl. Bár tényleg nem lehet előre megtippelni😟 kitartást, már holnap ilyenkorra minden kiderül :)
2019. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván most már feleslegesen idegeskedem, változtatni nem tudok rajta. Viszont rengeteget dolgoztam érte és nagyon szeretnék bekerülni az államira. Nagyon kár, hogy ilyen kevés a hely...
2019. júl. 23. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk azis kérdés, hova. Mert például az ELTE-ÁJK jogra valószínű kellesz 460 megint. Egy Debrecenire vagy más vidéki egyetemre talán elég lesz 440 körüli is.
2019. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
PTE a cél. Megjelöltem az önköltségest is. Bevallom, hogy rosszul érint majd, ha csak az jön össze. Közel 460 pontom van, az önköltségesre meg jóval kevesebb is elég lenne.😕
2019. júl. 23. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Oda talán elég lesz 440-450.
2019. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Vidéket kevesebben jelölik meg első helyre, szerintem is oda a 440-450 körüli pont elég.

Nem véletlen, hogy kevesebb az állami hely 2012 óta amúgy, mivel 2o11 előtt kb. mindenkit felvettek államira, aminek az lett a következménye, hogy jogászokból Dunát lehet rekeszteni most és eléggé nehéz érvényesülni ezen a pályán (ezt mint végzett jogász mondom tapasztalatból) és akkor a szakmai színvonalról nem is beszéltem a jogászokat illetően.

Majd 5 év múlva vagy azután szembesülsz vele, hogy miről beszélek.

2019. júl. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!