Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy működik ez a Neptunos...

Hogy működik ez a Neptunos beiratkozás?

Figyelt kérdés
Kéne kapnom valami kódot, amivel a saját fiókomba beléphetek, és ott kitölteni a szükséges lapokat?
2019. júl. 25. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi.

Minden infót időben meg fogsz kapni, igen, jelszót is, igen, azt is leírják, mit kell tenned, mikor.


Addig türelem, ismerkedj a suli honlapjával, hasznos dolog. Keresd meg és nézd át a tvsz-t, tantervet...


ÉS gratulálok :) Hova mész?

2019. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt tudom javasolni nyugi. Hidd el átkozni fogod azt a napot amikor kapcsolatba kerültél a neptunnal. Mindenről kapsz levelet majd augusztusban ráérsz ilyeneken idegeskedni élvezd ki a nyarat.
2019. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beíratkozni különben is csak a megadott időben lehet.
2019. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A beiratkozáshoz személyesen is ott kell lenned, nem csak Neptunon keresztül, szóval türelem :) Az elkövetkező napokban kapsz majd egy gólyaköszöntő csomagot, az összes szükséges információval, weboldal linkkel, adattal, határidővel. Semmiről nem fogsz lemaradni, ha meg utána lesz kérdés írj nyugodtan. Ismerkedj ahogy már korábban is említették a suli oldalával, keress Fb-n oldalakat, jegyzettárat :) Minden rendben lesz, mindenről jóval előbb fogsz kapni értesítéseket a Neptunból az elkövetkező x évben, jóval többet mint szeretnéd azt az oldalt látni :D Arról nem is beszélve hogy az ELTE neptun oldala jelenleg például reggel óta nem is megy :D
2019. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4, nekem sikerült bejutni egy órája 😁
2019. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!