Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár vagy járt a Szinyei...

Valaki jár vagy járt a Szinyei Merse Pál gimnáziumban intenzív felnőtt tagozatra? (Budapest) További lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy valóban egy év alatt végezhető el a két év ? Rendes bizit és érettségit ad? Jó suli? Nehéz fél év alatt teljesíteni egy évet ? Utána ezzel az érettségivel tanulhatok tovább?

2019. júl. 26. 11:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Valóban elvégezhető egy év alatt a két osztály, viszont tényleg sokat is kell tanulni hozzá. Természetesen rendes bizonyítványt és érettségit ad, és tanulhatsz vele tovább. Nekem csak jó tapasztalataim vannak a sulival, így ajánlani tudom. Arra pedig a válasz, hogy nehéz-e.. Tényleg oda kell tenni magad és szorgalmasan tanulni, az nélkül könnyű kibukni. Szóval nehéznek nehéz, de azon is múlik hogy mennyi időt és energiát tudsz a tanulásra fordítani. :)
2019. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szuper ,a tanulással nem lesz gond . :) Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2019. aug. 3. 22:34
 3/5 anonim válasza:
Nagyon szívesen, és ha még bármivel kapcsolatban kérdésed lenne, nyugodtan írj akár privátban. :)
2019. aug. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem javaslom jelenleg. Most végeztem itt. Egy évre bevonták az iskola érettségiztetési jogát az érettségi botrány miatt. Minket kicsináltak idegileg...

A tanerő viszont kedves, korrekt és hatékony, őket egy szóval sem bántom, imádtam a tanáraimat... csak most megszívták.

2019. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem célszerű mostanában választani. És rá fog szállni a hatóság a több iskolára is, ahol azt ígérik, hogy egy év alatt lehet kettőt elvégezni.
2019. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!