Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest 18. ker vagy közelébe...

Budapest 18. ker vagy közelében tudtok ajánlani sulit ahol estin tudok érettségizni 3éves szakiskola után?

Figyelt kérdés

És hány évig kéne tanulnom 3?

Létezik ugye oylna hogy intenzív érettségi i 2ev de azt hallottam hogy túl sok tanulni való és kevés idő erre ezért kevés embernek sikerül szerintetek?



2017. jún. 5. 02:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szily Kálmán :) Az Illatos út közelében van, nincs olyan messze innen (én Gyálon lakok).

Ott 2 éves és hát igen, többet kell tanulni, mert 4 év anyagát 2 év alatt kell elsajátítani, de ha tényleg akarod, akkor meg lehet csinálni! :)

Nem vagyok jártas amúgy ebben, de ott már alapból úgy van, hogy csak érettségi tárgyakat tanultok, szóval simán teljesíthető, nincsenek szakmai tárgyak és gondolom az elején mindenki kiválasztja, hogy mi lesz neki a választott és akkor ő azt tanulja. :) Az az 5 tantárgy nem vészes, ha otthon is tanulgatsz és tisztességgel bejársz, akkor meglesz! :)

2017. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!