Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha oda vettek fel, amit...

Ha oda vettek fel, amit utoljára jelöltem meg, így alacsonyabb volt a ponthatár is, egy év múlva van esélyem átjelentkezni másik iskolába, ahol magasabb volt idén?

Figyelt kérdés

Természetesen ugyan arra a szakra. Ha nagyon jó eredményeket érek el ebben a tanévben, akkor mennyire valószínű, hogy át tudom kérni magam? Sajnos vagy 30 ponttal kevesebb volt nekem, mint ami a kívánt egyetemen a követelmény volt idén. :(

Az a plusz, hogy meg se jelöltem ezt az egyetemet, mert tudom, hogy ilyen magas lesz. Csak van bennem egy kis reménysugár, hogy hátha működik az átjelentkezős dolog úgy hallottam, elég az is, ha a ponthatár egy bizonyos százalékát elértem anno. Igaz ez?


2019. júl. 26. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azonos kar és szak esetén átjelentkezés működhet. De pl. ápolóról orvosira, vagy irodalom szakról történelemre nem.
2019. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!