Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikán szabad felvenni...

Informatikán szabad felvenni dikfafonnal az előadásokat?

Figyelt kérdés
Minden suli érdekel, ezért nem fogalmaztam pontosan. Nem terjeszteném vagy ilyesmi, csak jobban tanulok hanganyagokból. Engedélyezik ezt? Bölcsészkarokon tudom hogy igen.
2019. júl. 28. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzájárul az előadó.
2019. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kar függő egyáltalán, hanem oktató. Ezt tőle kell megkérdezni, hogy hozzájárul-e.
2019. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Mi kérdezzük meg helyetted a tanárodat? Vagy mi?
2019. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Elindítod telódon a hangfelvételt és lezárod a képernyőt, a telefont meg a padom hagyod. Így elsötétített képernyővel is megy a felvétel és az előadónak fogalma sincs róla, hogy épp veszed amit mond. Ha nem terjeszted és nem mondod el senkinek akkor sosem fog kiderülni. Én is ezt szoktam csinálni. Érdemes amúgy minél előbb ülni mert egy több 100 fős előadóba nem igazán hallatszik a felvétel ha hátul ülsz.
2019. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan az előadó tanár írásos engedélye kell hozzá, de az is megoldás ha telefonnal titokban veszed fel és senkinek se szólsz róla (viszont ez nem legális). Nem kartól függ, hanem szerzői jogokat sértesz vele ha egy tanár előadását engedély nélkül veszed fel úgyhogy ha szabályosan akarod csinálni minden tanártól engedélyt kell kérned.
2019. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Mi kérdezzük meg helyetted a tanárodat? Vagy mi?"


Megértelek, valahol ki kell engedni a feszkót, itt elfér, mondd csak!


Amúgy még nem vettek fel, csak tájékozódom, hogy mi a szokás. Köszönöm annak, aki válaszolt!

2019. júl. 28. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

6.-ra.


Te kérdeztél baromságot!


Komolyan, itt honnan tudnánk, ha még a retek suli nevét sem írod ki?

2019. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még nem vettek fel, nem tudom, hova fognak. Szokásokról kérdeztem, úgy általában infó karokon mi a szokás ezügyben.


De te nagyon kivagy. Akarsz mesélni?

2019. júl. 28. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem most hírdették ki a ponthatárokat? És nem tudod hová mész?
2019. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jövőre tanulok tovább :) most államvizsgázom máshol. Ezért tudom, hogy bölcsészkaron ezt szabad, nem kell mindenkit egyesével megkérdezni. Bevett szokás, egymás mellett állnak első padon a diktafonok évek óta. Ennyi magyarázat elég lesz? :D
2019. júl. 28. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!