Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zrínyi Miklós Gimnáziumról mi...

Zrínyi Miklós Gimnáziumról mi a véleményetek? (Budapest, X. ker)

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én oda járok, és szerintem egész jó iskola. A tanárok nagy része jól tanít, és egész jó fej. Azt, hogy milyen a színvonal elég nehéz megítélni, mert nem jártam más középiskolába és nem sok külsőssel tartom a kapcsolatot. Az biztos, hogy nem egy versenyistálló, de azért szerintem nem is annyira gyenge. Voltak osztálytársaim akik túl erősnek tartják, ezért iskolát váltották, de ők jellemzően a gyengébb tanulók közül kerültek ki. Szerintem egy 3-4-es átlaggal és minimális erőfeszítéssel teljesíthető.

A felszereltség egész jó, sok teremben van projektor, és az infóteremben is megfelelő gépek vannak (idén frissítették őket, ha jól tudom, most windows 10 van rajtuk) és az infóteremben van klíma, illetve van több laptop amiket, ha olyan az óra tudunk használni. Az olvasóterem nemrég lett felújítva, új bútorok vannak, és van beépített projektor és redőny is, szóval még látjuk is amit kivetítenek. A többi teremben változó, hogy mennyi függöny van, szóval nagy napsütésben nem mindig jó ha kivetítenek valamit.

Év vége felé, ha jó idő van, néha a tanárok kint az udvaron tartanak órákat, aminek én mindig örülök, mert nincs annyira fülledt levegő mint a teremben (főleg a másodikon) és jó egy kis környezetváltozás. :D

Nincs olyan sok külön program, amik vannak azok változóak, voltak, amik nagyon tetszettek és voltak amik kevésbé. Néha szoktak lenni cserediák programok és külföldi utak, de én még nem voltam ilyenen szóval nem tudom, hogy ezek mennyire jók.

Vannak különórák is: rajzszakkör, kórus és több sportfoglalkozás.

A diákokról nem tudok sok mindent elmondani mert eléggé antiszoc vagyok, nem beszélek sok mindenkivel, de nem hallottam semmilyen kirívó esetről, szóval azért szerintem többnyire normális emberek járnak ide.


Most így hirtelen ennyi dolog jutott eszembe, de ha felmerült benned valami kérdés a sulival kapcsolatban, nyugodtan írj, és ha tudok válaszolok rá. :)

2019. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!