Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiskolázással kapcsolatban...

Beiskolázással kapcsolatban kérdeznem, hogy a 10kerbe jár oviba, örmezön lakunk, Törökbálintra van bejelentve, melyiket nézik alapul beiskolázásnál? 10 kerböl kényszerböl viszem, utolsó éve volt az oviban.

Figyelt kérdés
22 kerületben néztem egy iskolat,de gondolom a kerületi ovodásokat elöre veszik:(
2008. nov. 14. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A beiskolazasnal a lakcimkartyan szereplo cimet nezik, azt a sulit ahova korzetileg tartoztok.

A polgarmesteri hivatalban az oktatasi osztalyon kerdezd meg, mert ok dontenek minden gyermek beiskolazasarol, nem pedig az iskolak.

En is nemreg jartam ott, ugyhogy menj csak nyugodtan, megmondjak mit kell tenned!

2008. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pár éve van egy olyan szabály,hogy bármelyik suliba beírathatod a gyermeked - az a kérdés csak,hogy mennyien jelentkeznek abba az iskolába, de szerintem manapság nem kell teltháztól tartani
2008. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez a suli pont magyar-angol két tanitási nyelvű programmal müködik,szerintem sokan akarjak benyomni a gyereküket,gondolom a kerületi ovodások meg elönyt élveznek!
2008. nov. 14. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Őrmezei Általános Iskolába tartozol akkor, tartózkodási helyed szerint, ám ezt nem ajánlom! Ha erős sulit szeretnél, akkor pár megálló a Kelenvölgyi Ált. Isk. ha lazábbat, de jobb, családiasabb hangulatút, akkor a Bocskai István Ált. Isk-et ajánlom.(Itt van az órarendbe építve úszás, vívás és sakk is) illetve mindegyik osztálynak más a "választottja" én pl. anno színjátszós osztályba jártam, a fölöttem levő osztály pedig néptáncos volt.
2013. júl. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!