Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus GTK-n elso feleves...

Corvinus GTK-n elso feleves targyakbol mindbol kotelezoen van vizsga vagy van amibol megszerezheti a jegy felev kozbe, megajanlott jegykent, es nem kell vizsgazni belole?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 02:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy irod. Ha elfogadod a megajánlottat, megvan a tárgy, ha nem, akkor el kell menned vizsgázni és amit ott elérsz, az kerül a neptunodba (függetlenül attól mit ajánlott előtte a tanár). Ha jól tudom, a kettest már megajánlják, de sztem vhogy jelezniük kéne ha egyest adnak, hogy tudj menni vizsgázni. Ebben nem vagyok biztos, én azok táborát erősitettem, akiknek alapból vizsgás volt a matek, nem volt megajánlott. :)

A tanárokat nézegesd a markmyprofessor nevű oldalon. Illetve lépj be a BCE-GTK Vizsgaidőszaki jegyzet- és bajtárstaláló csoportba a facebookon, ott is sok infó gyűjthető a tanárokról meg minden egyéb másról. :)

(3-as voltam)

2019. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az egy nagy kamu, hogy gyakjegyes tárgynál nincs vizsga. A Marketing, ami PSZ-en kívül mindenhol második féléves, pl. minden órai munkán, prezentáción túl írásbeli vizsgával végződik. És képesek gyakjegyesnek nevezni a Neptunban.

Egyébként a GTK-n a tárgyak kb. 85%-a beleesik ebbe a két kategóriába:

- Egész félévben semmi, aztán írásbeli vizsga,

- A félév közepén ZH az addigi anyagból, majd a végén második ZH a maradék anyagból, illetve összevont.

2019. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!