Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig kell befizetni a tandíjat?

Meddig kell befizetni a tandíjat?

Figyelt kérdés
Fizetos képzésre vették fel mert néhány ponttal lemaradtam az allamirol. Az egyik ismerősöm szerint a vizsgaidőszak elejéig kell befizetnek a tandíjat, a másik szerint az első héten. Melyik a helyes?
2019. aug. 4. 04:55
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Amíg nem fizeted be, a legtöbb helyen nem tudsz tárgyakat felvenni.
2019. aug. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk van részletfizetés. Az összeg 50%-át Szept. 10-ig kell, a maradékot fele, fele arányban Október és November 10-ig. SZTE
2019. aug. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Debrecenben október 31. a határidő az őszi félévben. Fel lehet venni a tárgyakat a befizetéstől függetlenül. Ha október 31-ig nincs rendezve, szoktak hagyni pár nap türelmi időt, utána küldenek egy felszólítást, majd ha ezt követően sincs rendezve a tandíj, megszüntetik a hallgatói jogviszonyt. Debrecenben lehet kérni részletfizetést is, annak a végső határideje november 30.
2019. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
És hol? Miért nem lehet a kérdésbe beleírni olyan infót, adni fontos? Az nagyon fontos, hogy a haverok szerint...
2019. aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet helyes, ahol én tanultam a szorgalmi időszak 4. hetének a végéig lehetett befizetni plusz 1 hét haladék volt ahol már pénzbüntetéssel lehetett befizetni. Tárgyakat fel lehetett venni ettől függetlenül, de akinek nem volt rendezve az 5. hét végéig azt átrakták passzív szemeszterre.
2019. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!