Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan magyar egyetem,...

Van olyan magyar egyetem, amelyik engedi online megtekinteni a szakdolgozatokat, anélkül, hogy egyetemi IP címen lennék?

Figyelt kérdés
Tehát szeretnék elolvasni néhány szakdolgozatot itthonról. Ezt hol tehetem meg?

2019. aug. 4. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A szakdolgozatokat nem szokás kiteregetni az internetre. Azaz még egyetemi IP-címen sem lehet csak úgy hozzáférni...
2019. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De. Ezt konkrétan írják az egyetemek honlapjai (és így is van).

De nincs egy egyetem sem, ami alapból engedélyezi a megtekintést?

2019. aug. 4. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Melyik egyetem írja? Mert én ilyenről még nem hallottam. És mi van a régebbi dolgozatokkal, amelyek csak papíralapon léteztek? Bescannelte őket valaki vagy mi, mert ezt kétlem...
2019. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam a levegőbe beszélni, így kikerestem a pontos weboldalukat is és a Debreceni Egyetemet és a Corvinust hozta ki elsőként, ahol le is lehet tölteni, a leírás szerint ottani IP címről (amit már meg is tettem, legálisan, a saját egyetememen). Több időt nem akartam most vele tölteni, de biztos vagyok benne, hogy ha tovább keresnék a többi egyetemnek is megtalálnám ezt az aloldalát. Egyébként a kérdéset miatt megtaláltam BGE oldalát, ahol otthonról is engedi letölteni a BSC-s szakdolgozatokat is (ja, mert egyébként a többi egyetem a PHD-t bárhonnan engedi, csak nekem nem az kell). Szóval végül megoldódott a problémám. :D De ha valaki tud még egyetemet, ami engedi a megtekintést/letöltést, mindenképp írja meg!
2019. aug. 4. 17:45
 5/6 A kérdező kommentje:
A régebbieket nem tudom, de nem tavaly óta kell elektronikusan beadni, szóval van fent elég.
2019. aug. 4. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi lennék, a lepontozók honnan varázsolnak elő egy 80-as évekbeli szakdolgozatot. Jah hogy ezeknek csak szórakozás a lepontozás? Az más. Ezek életképtelenek is...
2019. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!