Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól tudok órarendet...

Mikortól tudok órarendet összeállítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nincs tárgyfelvétel, viszont megkaptam a NEPTUN kódomat és szerettem volna egy órarendet összeállítani, de azt írja még, hogy "nincs találat". Nálatok sincsenek még kint a mintatanterv tárgyai? Ez mikorra várható?
2019. aug. 6. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lenne még kint? Targyfelvétel a hónap végén lesz, az SZTE-n azt hiszem 26-tól. Nyugodj meg, lesz órarended.
2019. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egyetem függő. Nekem már kész az egész.
2019. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat SZTE -n mar látszanak a tárgyak. De nem lehet felvenni max órarendtervezőbe rakhatod be aminek nincs sok ertelme ha utolag változtatsz. Csak nyűg törölgetni. Esetleg papírra leírod hogy mit szeretnel de nem biztos hogy összejön úgy felvenni.
2019. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Neptun PowerUp tárgyfelvevő funkcióját ajánlom! Így garantáltan fel tudod venni azokat az órákat abban az időpontban amikor Te akarod!
2019. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Órarendtervezőbe szerettem volna megnézni, hogy hogyan számolhatok. 1# Egyértelműnek tűnt, hogy össze lehet rakni egy nagyjából órarendet, hogy a tárgyfelvétel napján ne érjen meglepetésként és kapkodás legyen a vége.
2019. aug. 6. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Valaki magyarázza már el, mi ez a neptun powerup v mi az isten? :D
2019. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyetemfüggő, nézd meg a honlapon, érdeklődj, ha nem tiszta. Én pl már felvettem az összes tárgyamat, elindult a beiratkozás is. (BGE)
2019. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!