Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Neptun PowerUp használata...

A Neptun PowerUp használata tilos?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor melyik egyetemeken?

2019. aug. 6. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hivatalosan minden egyetemen tilos
2019. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Sose értettem értelmét, semmi olyat nem tud, amit simán a neptunnal ne tudnál megcsinálni, max 10 másodperccel tovább tart..
2019. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
passz, ELTE-s vagyok, sose használtam, mindig bejutottam időben a neptunba és azt tudtam felvenni, amit szerettem volna.
2019. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

nem tudom, hogy hivatalosan tilos-e, én ilyet még nem hallottam (bár ha az lenne, nem hiszem, hogy hagynák, hogy bárki ilyen könnyen letöltse)

azért elképzelhető, hogy tényleg az, szóval inkább ne nagyon hangoztasd, hogy te ezt használod, de amúgy nem fog kiderülni és semmi baj nem lesz belőle


olyan nagyon sokat amúgy tényleg nem tud, de semmiből se tart letölteni és van pár kényelmes funkciója, így igazából megéri

tárgyfelvételnél amúgy szerintem a gyors internet (meg egy kis szerencse) többet számít, mint ez, de azért pluszban jól jöhet

2019. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem rengeteget segített, hogy előre el lehetett menteni a kiválasztott kurzusokat és nem kellett keresgélni a felvétel napján. :D Nem érdekelt, hogy tilos, vagy sem. Úgysem derül ki.
2019. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Power up nélkül is el lehet menteni a kiválasztott kurzusokat. Max annyit segít, hogy nem dob ki, cserébe könnyebben lefagy tőle.
2019. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Jó, hát nálam hatalmas előnyt jelentett. Azért az 5-10 másodperc alatt végrehajtott tárgyfelvétel lett volna 30 is, ha nincs powerupom, aztán nálunk az már rengeteget jelentett.
2019. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%
Debreceni Egyetemen használja valaki rendszeresen?
2019. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
#6/9... hogyan?
2022. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!