Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

ELTE PPK gólytáborról tapasztalat?

Gondolkozom rajta, hogy menjek, de félek, hogy ilyen szivatós, szűzoltó fajta és azt inkább kihagynám. Ti élméneitek milyenek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gólyatábor, ELTE, ELTE-PPK, ELTE PPK

aug. 7. 21:01  Privát üzenet  

A válasz

Szia. :) Milyen szakos vagy?

Én PPK-s vagyok, másodéves. Hasonló félelmekkel indultam én is tavaly, de azóta tudom, hogy kb életem legjobb hete volt!

Csak pozitív légkör, segítőkész emberek, egésznapos program, tanulmányi infók ezerrel...

Konkrétan mindenre felkészített a GT amire csak lehetett!

Nincsenek szivatós feladatok!!!

A szervezők a flört, nyomulás bármilyen jelét alutasítják a tábor ideje alatt!

Napközben tilos a tömény pia és a bebaszósdi.

Ergo= a PPK gólyatábora messze az egyik legszínvonalasabb gólyatábor amit az országban szerveznek, minden megfelelő egyensúlyban van (a komoly és szórakozós, tanulmányis és ismerkedős rész is)! Szerintem jelentkezz mielőtt betelnek a helyek! Ha szeretnéd szívesen mesélek még FB-n :D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 13. 19:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Örülök, ha hallom, akkor mindenképpen megpróbálok jelentkezni rá, ha még sikerül. Pszichológiára megyek.

Nagyon szívesen venném ha tudnál még róla mesélni.

# 2/2Időpont aug. 14. 08:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak itt olyanok akik a Makói József Attila Gimnáziumba járnak? Mi a véleményetek a gimnáziumról?
Gazdaságinformatika szakról érdekelne minden tapasztalat. Milyenek a tárgyak, mennyire nehéz, mit igényel?
Pannon BProf vélemények?
Semmelweis Egyetem gyógytorna -mik a vélemények?
Kollégium Budapest?
BGE- Foszk tapasztalat?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!