Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE PPK gólytáborról tapaszta...

ELTE PPK gólytáborról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy menjek, de félek, hogy ilyen szivatós, szűzoltó fajta és azt inkább kihagynám. Ti élméneitek milyenek?

2019. aug. 7. 21:01
 1/2 anonim válasza:

Szia. :) Milyen szakos vagy?

Én PPK-s vagyok, másodéves. Hasonló félelmekkel indultam én is tavaly, de azóta tudom, hogy kb életem legjobb hete volt!

Csak pozitív légkör, segítőkész emberek, egésznapos program, tanulmányi infók ezerrel...

Konkrétan mindenre felkészített a GT amire csak lehetett!


Nincsenek szivatós feladatok!!!

A szervezők a flört, nyomulás bármilyen jelét alutasítják a tábor ideje alatt!

Napközben tilos a tömény pia és a bebaszósdi.


Ergo= a PPK gólyatábora messze az egyik legszínvonalasabb gólyatábor amit az országban szerveznek, minden megfelelő egyensúlyban van (a komoly és szórakozós, tanulmányis és ismerkedős rész is)! Szerintem jelentkezz mielőtt betelnek a helyek! Ha szeretnéd szívesen mesélek még FB-n :D

2019. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Örülök, ha hallom, akkor mindenképpen megpróbálok jelentkezni rá, ha még sikerül. Pszichológiára megyek.

Nagyon szívesen venném ha tudnál még róla mesélni.

2019. aug. 14. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!