Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáboros élmények, "emlékek"?

Gólyatáboros élmények, "emlékek"?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben kezdem az egyetemet és előtte megyek gólyatáborba. Sajnos haverjaim voltak olyan bénák hogy elbaszták érettségijüket és nem vették fel őket egyetemre szóval egyedül megyek mondjuk elég könnyen tudok ismerkedni meg arról is szól a tábor. Azt tudom, hogy nagyjából mire számítsak, viszont érdekelne több ember élménye is.

2019. aug. 7. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Egyetem, kar és szak, illetve kor és nem nélkül nem tudunk segíteni.
2019. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a nem és a kor nemfeltétlen fontos itt, de az egyetem meg a kar igen. Én egyébként azt tudom mondani, hogy nem bántam meg, rendkívül jól éreztem magam szinte végig, bár sejtem, hogy inkább konkrétumokat szeretnél, de hagyd, hogy meglepjenek inkább szerintem. :)
2019. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Semmi értelme. Én az előző szakomnál se mentem a táborba és a mostaninál se megyek. Csak a szivatás megy ott. Nagy valószínűséggel nem is szaktársakkal leszel, hanem vegyesen az egész egyetemről más szakon lévőkkel. Szóval nem ismerkedésre való a tábor hanem piálásra. Én nem vesztettem semmit, hogy nem mentem. Az egyetemen is lehet barátkozni. Sőt sokan a szakomról se mentek a táborba. Szóval ennyit erről...
2019. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
EKE-TTK de igazából akármelyik egyetemes gólyatábor tapasztalat és élmény is jöhet.
2019. aug. 8. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem hatalmas buli volt! Akkori csoporttársaim 5. éve legjobb barátaim :D
2019. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagy élmény volt. Gimiben nem voltam túl nyitott ember és bulizni is csak egyszer-kétszer voltam, de szerettem volna ezeken változtatni. Jó volt a hangulat ,a zene, a programok és feladatok, jókat buliztam. Sok embert megismertem,így első nap az előadóban sok ismerős arcot köszönthettem, nem éreztem magam egyedül és elveszettnek. A táborban ismertem meg a kolis szobatársamat,aki most nagyon jó barátom is, illetve az (ex)párommal is ott ismerkedtem meg.
2019. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Miert mondjak azt hogy had lepjenek meg miert?
2019. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!