Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor tapasztalatok,...

Gólyatábor tapasztalatok, élmények?

Figyelt kérdés

DE-IK-ra nyertem felvételt.

Nektek milyen volt a gólyatábor? Milyen emlékeitek, tapasztalataitok vannak róla? (Mindegy melyik egyetem :D)



2018. júl. 29. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok nyilatkozni hogy semmit sem veszítettem azzal hogy nem mentem el, nem ért semmilyen hátrány, sem ismerkedés, sem információ terén.
2018. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Sokan azért menni gólyatáborba, hogy megismerhessék az embereket. Barátokat szerezhessenek, közben feladatokat kell megcsinálni.

És persze inni kell, ami gyakorlatilag egy egyetemistanak nagyon vonzó... Már amelyiknek.


Én személy szerint nem vettem részt a gólyatáborban, mert nyaraltam. De a szaktarsaim sok barátságot kötöttek más szakokról is. Én a Széchenyire jártam, gólyatáborban után voltak felkészítő napok. Erre elmentem. Nem volt olyan kötött, mint a gólyatábor, akkor mehettem körbevezetésre amikor akartam, minden este voltak koncertek. En a felkészítő napokon sok barátra tettem szert és lehetőségem adódott megismerni a várost is.

2018. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!