Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinuson az AK nagyon...

A Corvinuson az AK nagyon magolós?

Figyelt kérdés

Sziasztok, felvettek a BCE AK-ra, az a kérdésem hogy milyen az arány a magolás, és logika között ezen a szakon? Mielőtt beírtam, azt olvastam a felvin hogy elméletorientált, de itt gyk-n azt a visszajelzést kapom hogy kemény a matek.

Ezen kívül ha van általános, személyes véleményetek erről a szakról, szívesen meghallgatnám.



2019. aug. 8. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A kemény matek az inkább a gazdaság- és matek elemzős szakon van. Az alk. közgáz ahhoz képest lájtosabb, de azért nem hawaii hétvége. Kifejezett “magolás” ezeken a szakokon nemigen létezik, inkább logikusan megértős. Leülsz a könyvvel, és szépen lassan rágod magad bele az anyagba. Ha megértetted, emlékezni is fogsz rá. Pusztán csak bеsеggelni nem fog menni.
2019. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A G karhoz képest nagyobb az elméleti közgázos tárgyak aránya, és kisebb a gyakorlati (üzleti) tárgyaké. Pl. míg a G karon egy db Mikro és Makro van, meg szaktól függően kötelező vagy kötvál NKG, addig az AK szakon Mikro 1-2, 2 félév Makro és NKG.

Azt nehéz megmondani, hogy ezeket magolni vagy érteni kell inkább, mivel mindkettőre szűkséged lesz.

2019. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Milyen megfontolás vezetett ahoz, hogy a hűtőszekrény szót beírd a kulcs szavak közé, he??
2019. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A vérfertőzést is akartam de kivette.

Milyen alapon hagyta benne a hűtőszekrényt?

:))))

2019. aug. 8. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel erősen matekos szak, nem mondanám, hogy magolós, viszont valóban elméletorientált.
2019. aug. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!