Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni az egyes...

Hol tudom megnézni az egyes tantárgyakhoz az ajánlott irodalmat? MAK UNI Miskolc?

Figyelt kérdés
Anyagmérnöki szakképzés

2019. aug. 11. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv nálunk :D


A tantárgyi kommunikációs dossziékat általában a félév elején küldik ki a tanárok, abban benne van, plusz az első órán elmondják, de nem nagyon szoktak kelleni a könyvek, általában elég az órai jegyzet meg a diasor. Pl. Bárczy tanár úrnál első félévben (Anyagszerkezettan I.) erősen ajánlott beszerezni a könyvét, mert nagyon jó és hasznos lesz a tárgy során. Ha gondolod az egyetemi könyvesboltban megveheted most és olvasgathatod,nem drága.


Mindjárt megnézem neked a kar honlapját, oda tettek fel valamilyen dossziékat, de az máshogy néz ki, mint amiket kapni szoktunk, szerintem abban nincs ajánlott olvasmány.

2019. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tárgyi tematikák-> bsc. Egyet néztem meg, abban bnnne volt az ajánlott irodalom.

2019. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A kötelező irodalmat már elküldte az előttem lévő, de szeptemberben elfogják mondani miből érdemes tanulni és mit kell beszerezni (persze becsülendő és nagy dolog, ha te mindent elolvasol és próbálod tanulgatni is, de nem kell minden azért). Ha nem szeretnél pénzt költeni, a könyvtár lehetőséget biztosít majd mindenre ami kellhet, csak év elején menj, mert elkapkodhatják.

2019. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, a könyvtár jól fel van szerelve. Én első héten megyek naponta-kétnaponta és kihozom, amiket mondanak, hogy ne egyszerre kelljen sokat.


Így belegondolva, amit megvettem az az anyagszerkezettan könyv, illetve az ábrázoló geometriához a munkafüzet. A többit könyvtárból vettem ki. Egy van, amit szeretnék még megvenni, de az már nem kapható.

2019. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!