Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákigazolványt mennyi évestől...

Diákigazolványt mennyi évestől írhat alá gyermek?

Figyelt kérdés
Valamennyi korig szülő irja alá a diákigazolványt de arra lennék kiváncsi hogy gyerek mennyi évtől írhassa alá.

2019. aug. 11. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mikor írná alá a diákigazolványát a gyereknek a szülő? A gyerek írja alá.
2019. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Írhassa?
2019. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon látszik, hogy roma származású a kérdező. Kérdésre válaszolva: akárhány évesen, mivel mindenki saját magának írja álá, szóval a szülőnek köze nincs hozzá.
2019. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én magyar származású, 2 diplomás, gyermektelen vagyok, így ezt én sem tudom. Hogy írja alá a gyerek, ha még nem tud írni? Voltaképp azért megy iskolába, hogy megtanuljon. Előtte be kell vele gyakoroltatni?
2019. aug. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk annak idején (sok éve) csak az elsőt kellett nekem aláírni, és ez volt a lányomnak nyolcadik végéig.

A középiskolában újat kapott, azt már ő írta alá.

2019. aug. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első osztály kezdése előtt édesanyám írta alá és az is maradt a diákom 8. osztály végéig, amíg el nem ballagtam.
2019. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első diàkomat még akkor állították ki, mikor suliba mentem, így nem tudtam akkor még írni, ezért anyukám írta alá. Ez az igazolványom maradt 8. végéig, aztán mikor gimibe mentem újat kaptam, akkor már értelemszerűen én írtam alá.
2019. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, és annyit még hozzátennék, hogy 3. osztályban (általános iskola) jöttek új osztálytársak,és ők már aláírhatták.
2019. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első diákomat anyukàm írta alá, aztàn iskolàt váltottam és a következőt már én írtam alá. Ez volt nekem màsodiktól nyolcadikig.
2019. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem tud írni. Az első diákot a szűlő ítja alá, mert az ugye még az általánis iskola megkezdése előtt van. Általában ez marad neg 8. évvégéig. De ha közben elveszik, suliváltás történik, akkor már a tulajdonosa. Az ilyen iratok aláírására nincs korhatár. (Utlevelet is azóta én írtam alá, mióta tudok írni. Csak az igényléshez kellett szülő.)
2019. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!