Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kiiratkozom egyetemről...

Ha kiiratkozom egyetemről mert felvettek másik szakra ugyanarra a karra ami jobban érdekel akkor elveszik a diákigazolványt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vissza kell adnod, de kapsz egy olyan papírt, ami feljogosít Október 31-ig a diák kedvezmények igénybevételére pl. utazás stb. (gyakorlatilag egy ideiglenes diákigazolvány, csak mégsem hívhatják így mert papíron ép nem vagy diák)

Bár ha ennyivel az új tanévkezdés előtt iratkozol ki, lehet, hogy el sem kérik a diákigazolványt addig, hanem mondanak egy Szeptemberi dátumot, hogy addigra ad le a diákot, ha nem iratkozol be.

Én pár éve Májusban iratkoztam ki, és le kellet adnom, de Szeptemberben, amikor újra beiratkoztam vissza kaptam a diákigazolványomat a TO-n.

2018. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!