Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Semmelweis gólyatábor?

A gytk-ra vettek fel. Sajnos nem tudok elmenni a gólyatáborba. Sok információról lemaradok emiatt? Úgy hallottam hogy már ott kiderülnek hogy milyen "tanulócsoportok" lesznek a kövi 2 évben.

Ha nem megyek akkor engem hogy osztanak be ilyenbe?! Elvileg a tárgyaimat is ez alapján kell majd felvennem.

Eléggé félek hogy nagyon fontos dolgokról lemaradok...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Semmelweis, tábor, egyetem

aug. 13. 20:25  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom, GYTK-n speciel hogy megy ez, de nyilván beosztanak csoportba mindenképp és meg is fogod tudni, csak legfeljebb nem a táborban. Szerintem Holp Kirill kollégához bizalommal fordulhatsz ezügyben, ha minden igaz, megadták nektek az elérhetőségét a gólyalevélben és a Facebook-csoportotokban is benne van.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 19:03 Privát üzenet

Szia!

Én nem voltam anno gólyatáborban és úgy gondolom, semmilyen hátrányom nem származott ebből. A többiek mesélték, hogy az ott létrejött barátságok, ismeretségek utána nagyrészt azonnal felbomlottak. Biztos sok hasznos információt kaphatnál ott, de mindenről értesülni fogsz időben amúgyis. A csoportbeosztás nem tudom mi alapján történik, meg fogják majd mondani, hogy melyik csoportba kerültél és beiratkozás után szoktak segíteni felsőbbévesek a tárgyfelvételben.

# 2/3Időpont aug. 15. 12:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oh, most egy kicsit megnyugodtam... köszi a válaszokat! :)

# 3/3Időpont aug. 15. 17:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Semmelweis Egyetem gólyatábor?
Semmelweis Orvosi Kar Gólyatábor?
Leendő Semmelweises hallgatók, ti megkaptátok már a Neptun-kódotokat? Én még semmit nem kaptam, pedig koleszt is intézni kellene, meg van 1-2 ismerősöm, nekik sem küldtek még semmit.
Semmelweis Ignac és a Raoul Wallenbergben szokott lenni gólyatábor?
Semmelweis gólyatáborában lesz fürdőzés?
Semmelweis gólyatábor?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!