Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis gólyatábor?

Semmelweis gólyatábor?

Figyelt kérdés

Aki megy a Semmelweis gólyatáborba, ti írtatok levelet? Ha igen mit írtatok bele? Fogalmam sincs mit lehetne.

Egyébként milyen szokott itt lenni a gólyatábor? Azt hallottam kicsit másabb mint a többi egyetemen.


2014. aug. 5. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly voltam, írtam levelet. Ilyen dolgokat írtam bele, mint hogy ki vagyok én, honnan jövök, mi érdekel, mit csinálok szabadidőmben. Ez persze nem az egyetlen jó megoldás, azt írhatsz még bele, amit akarsz. Nyugodtan lehet viccesre venni a figurát, ez a gólyatábor, nem egy állásinterjú és nem a rektor fogja olvasni.


A táborról annyit mondhatok, hogy lesznek mindenféle játékok, buli, hasznos információ az egyetemi évekhez, alkohol (pont annyit iszol, amennyit akarsz, se többet, se kevesebbet, semmi se kötelező). NEM lesz semmilyen vállalhatatlan, megalázó, veszélyes, idióta, kegyetlen feladat. Egyszóval olyanjóleszhogycsakna.


A részletekbe nem fogok belemenni, mert azzal elrontanék egy csomó meglepetést.

2014. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a választ! :)
2014. aug. 5. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
A golya.iocs.hu-n fönt vannak szakonként az évfolyamok facebookos csoportjai, ott nyugodtan tudsz kérdezni, sok felsőbbéves szívesen segít.
2014. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!