Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már van egy középszintű...

Már van egy középszintű érettségim németből, és most csinálok egy emeltet. Ha esetleg az emelt rosszul sikerülne, lehetséges, hogy a középszintű eredményemet viszem tovább egyetemi jelentkezésnél?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amelyik több pontot ér, azt eszik figyelembe.
2019. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Választanod kell majd, hogy melyik kerüljön be a bizonyítványba. Azt fogják figyelembe venni a jelentkezésnél.

Ha esetleg a közepet szeretnéd kérni, akkor azt jelezni kell, mert automatikusan a szintemelő eredménye kerül beírásra.

2019. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem emelt érettségit tennék, hanem felsőfokú nyelvvizsgát, mert jobban megéri, arra megy mindenképp a fix pluszpont.

Ez az új törvény.

2019. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm a válaszokat!

A szakhoz amit kinéztem kell egy emelt nyelv, ezért nem C1re készülök.

2019. aug. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!