Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE beiratkozáshoz miket...

ELTE beiratkozáshoz miket vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a hivatalos oldalon a listát, de van, ami nem egyértelmű számomra.


Egyrészt nem vagyok biztos, hogy az adategyeztetést megfelelően csináltam. Mert a Q-Térben az volt írva, hogy személyit és lakcímkártyát nem lehet feltölteni, csak személyesen tudom felvinni azokat az adatokat, szóval csak az adó és taj-kártyámat töltöttem fel oda, amiket el is fogadtak. A személyit, lakcímkártyát is fel kellene?


Másrészt a bankszámla igazolásához milyen papírt vigyek? Kinyomtattam Netbankról egy számlakivonatot, de ezen lényegében nem túl sok információ van (persze, ami a lényeg, az rajta van), ez elegendő?


A többi dolgot (kártyák, bizonyítványok... stb.) mind lefénymásolom itthon, mert nem egyértelmű, hogy minek kell a másolata és minek nem.


2019. aug. 14. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem kaptál emailt? Feketén fehéren le van benne írva, hogy mi mikor hol hova hogyan kell.
2019. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hova jelentkeztél, és ott mik vannak a tájékoztatóba leírva, nekem a TTK-ra ezeket kell vinni:


- NEPTUN-ból kinyomtatott ”beiratkozási csomag”,

- eredeti érettségi bizonyítványát és annak olvasható fénymásolatát,

- eredeti nyelvvizsga bizonyítványát és annak olvasható fénymásolatát,

- személyi igazolványát,

- lakcímkártyáját,

- 1 db igazolványképet, mely hátoldalára írja rá a nevét,

- Adó- és TAJ kártyáját


Az adategyeztetésnél pedig szig. en szereplő név, szig. szám, állandó lakcím, adóazonosító jel, bankszámlaszám, TAJ szám


A lakcímet szerintem meg kellett adnod felvételinél, de nézd meg hogy be van-e írva. Én is azt hittem hogy a személyi igazolványt nem lehet a Q-térben intézni, viszont tegnap beküldtem, ma pedig jött az email hogy sikeres volt, szóval mégis lehet.. gondolom lakcímkártyánál is hasonló a helyzet, ha mégsincs megadva.

2019. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen szakos vagy, melyik karra nyertél felvételt? Érdemes lenne a szakod, karos gólyacsoportját megkeresni Facebookon és ott érdeklődni. :)

2019. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!