Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozáshoz kell fényképet...

Beiratkozáshoz kell fényképet vinnem magammal?

Figyelt kérdés

Ezt kaptam egy levélben (a Pannon egyetemre vettek fel):

A beiratkozásra az alábbiakat feltétlenül hozza magával:


. 1 db 35x45 mm méretű személyi igazolvány minőségű fényképet, ...


Viszont diákigazolványhoz csináltattam NEK adatlapot, aminél készítettek rólam képet. Az egyetem innen nem tudja lekérni ezt? Muszáj másikat vinnem? És ha igen, akkor színesnek kell lennie, vagy jó a fekete fehér is? (Utóbbit meg tudom oldani itthon is, az előbbiért meg fizetnem kellene kb. 8-900 Forintot, amit sokallok egy sima kis képért (1 fotós van a faluban, így muszáj lenne nála csináltatnom)).



2017. aug. 23. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

igen, muszáj, mert a személyi anyagodba kell, a suli a NEK-hez nem fér hozzá egyébként sem. És jó a fekete-fehér is.


Mondjuk a személyi ig minőség, mióta az ocsmányiroda csinálja, vérborzalom, ezt a kifejezést le kéne cserélni :D

2017. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát igen, most is olyan lett az enyém, hogy a szemeim alig látszanak mert pont visszatükröződik a szemüvegemről a fény a kamerába...

2017. aug. 23. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!