Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogi egyetem mellett ha...

Jogi egyetem mellett ha rendszeresen tanulok mennyi szabadidőm jut?

Figyelt kérdés
Most készülök jogra, szeretnék rendszeresen tanulni, de bízom benne, hogy vizsgaidőszakon kívül lesz szabadidőm.

2019. aug. 16. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Nem sok szabadidőd marad. Nem tudom pontosan mennyi szabadidőt szeretnél és mire, de nem fura, hogy még csak most vettek fel, de máris a szabadidő a legnagyobb gondod? (?) Sok jövőt nem jósolok neked ezen a pályán.
2019. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hány kreditet veszel fel egy félévben. Meg lehet csinálni egy félévben 20 kredittel, akkor lesz elég szabadidőd, hogy kényelmesen tanulhass, eljárogass különböző rendezvényekre, tárasas életet élj. De ennek ára van.
2019. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!