Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak itt, olyan magyar...

Vannak itt, olyan magyar szakos hallgatók, akik szeretnek olvasni, csak épp nincs idejük, a sok egyéb tanulnivaló mellett?

Figyelt kérdés

Szeretném felvenni a kapcsolatot "magyaros" hallgatókkal. Bár jómagam (már) nem vagyok egyetemista, rengeteget olvasok klasszikusokat, igényes kortárs szépirodalmat.


Az egyes művekhez olvasónaplókat készítek. Gondoltam, ha másnak kellene, e-mailbe szívesen elküldeném munkáimat.


Közösségi oldalakon nem vagyok fent (nem is akarok).



2019. jún. 29. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok magyar szakos. (Töri-magyar tanáris leszek.) Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy le a kalappal! Ez nagyon szép Tőled szerintem! Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de szerettem volna megköszönni. :)
2019. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ősszel államvizsgázok. Komolyan gondoltad az olvasónapló megosztását???

2019. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen. Egyelőre a minőségre törekedve még (viszonylag) kevés van 100% kész. Ha mondasz egy-két címet, azzal célirányosabban tudnék segíteni. Nyáron nekem is több időm van, jobban ráérek.
2019. jún. 29. 21:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, már régen végeztem, de nálunk magyar szakon igen részletesen kérték a kötelezőket, olyan szinten, hogy szigorlatra mindent újra kellett olvasni... egy olvasónapoló nem lett volna elég. Bár lehet, hogy azóta változott a helyzet...
2019. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nehéz egy szigorlatra jól felkészülni.

Én, pont, hogy a tanulást szeretném megkönnyíteni, az olvasónaplók megírásával. Nyilván, az van nyerő pozícióban, aki a művet is olvasta, de az is igaz, ha ez régen volt, könnyen el lehet felejteni az olvasottakat.

Nekik jelenthet könnyebbséget az olvasónapló, megírásával időt és energiát lehet spórolni. Pont, ezért készítem őket:)

2019. jún. 30. 09:53
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
És ez mégis mire jó, hogy az apró részletekig megjegyeztetnek veletek egyes műveket? Milyen hasznot jelent ez a társadalom számára?
2019. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6


Te milyen pluszt adsz a társadalom számára?

2019. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én programozó leszek, egy triviálisan egy termelő munka.
2019. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
# 6: Az égvilágon semmilyen hasznát nem láttam, és akkoriban ezt jeleztem is a tanáraimnak. A vicc az egészben, hogy mindenről tanultunk, csak arról nem, amit aztán később iskolában tanítottunk... Még jó, hogy nem vágtak ki a nagy szám miatt, így is kettes lett irodalomból az államvizsgám (összességében azonban jelesre diplomáztam, még így, a kettessel együtt is...)
2019. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó, hát én felajánlom, ha bárkinek kell vmelyik olvasónaplóm, elküldöm e-mailben. Ha meg nincs meg, akkor megcsinálom, kb. 1 héten belül. Most, úgyis nyár van, én meg szívesen olvasok.

Írj privát üzenetet, ha tudok segítek.

2019. júl. 1. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!