Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már van diákigazolványom,...

Ha már van diákigazolványom, a Neptunon keresztül rögzíteni kell a beiratkozáshoz? (NJE)

Figyelt kérdés

Most töltöm a beiratkozási lapot, ahol okmányokat kell feltölteni. Itt tudok olyan opciót választani,hogy diákig., nekem még szakma elvégzése miatt adtak tavaly, tehát a matricán 18/19 tanév van. Ezt nekem rögzíteni kell?

Voltam bent már NEK azonosítót igényelni, de a Neptunon keresztül még nem igényeltem új diákot egyelőre.



2019. aug. 17. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A középiskolai és az egyetemi diákigazolvany teljesen különböző. Természetesen, ha még van érvényes diakod azt októberig használhatod. Az egyetemen azonban kell igényelni felsőoktatási diakot, ott nincs szükség a korabbi diákigazolvany adataira. A neptunban megigenyled a nek azonosítóval az új diakot és amig el nem készül az egyetem tanulmanyi ugyintezoje kinyomtat neked egy 60 napig ervenyes ideiglenes diakot, amely ervenyesseges szukseg esetén hosszabbithato.
2019. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt értem, csak a beiratkozási lapon okmányokat kell megadni.(szemig.,lakcímk.,stb.)

Van olyan opció is, hogy diákigazolvány a legördülő listában. Akkor Én ezt a "régit" beírjam oda vagy ne?

2019. aug. 17. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne.
2019. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt a kodot kell beirni amit az okmanyirodaban ksptal mikor diakit csinaltattal.

A regi diakid mar nem kell

2019. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!