Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a DE Tisza István...

Felvettek a DE Tisza István Kollégiumába. Vélemények? Menjek inkább albérletbe?

Figyelt kérdés
Utolsónak írtam be, 50 pontom lett. (Elsőéves vagyok). Néztem képeket és nem tetszett amit láttam. Komolyan a zuhanyzókon nincs függöny? Hogy tudnak egyáltalán így tusolni az emberek? 460 ponttal megyek amúgy az egyetemre és szerintem nagyon igazságtalan hogy csak szociális helyzet alapján döntik ezt el. Ami még aggaszt, hogy a koliban élők a bulizós fajták lesznek és nem tudok majd tőlük se tanulni.

2019. aug. 18. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Noha nem ide jártam, de nálunk is függöny nélküli zuhanyzók vannak és igazán meg lehet szokni, senki nem azért megy oda, hogy a másikat bámulja. Ha nagyon szégyellős vagy akkor zuhanyozhatsz esetleg fürdőruhában is.
2019. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Tanulással pedig nem hiszem, hogy lenne probléma. Ha szobatársaid esetleg bulisabbak le tudsz menni a tanulóba, ha épp tanulnod kell, vagy megkéred őt, hogy igyanak lent, sok megoldás van.


Fiú vagy vagy lány egyébként?

2019. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj albérletbe, mert kínlódni fogsz. A koli nem leányálom.


Legalább ne vedd el a helyet másoktól.

2019. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

És igen, ebből inkább albérlet lesz. :’)

2019. aug. 18. 15:43
 5/22 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem teljesen normális, hogy egy koli női zuhanyozójában nincs függöny a zuhanyozófülkéken! Minek? Ki miatt? Ja, hogy a királylány szégyelli a "habtestét" a többi csaj előtt? A "bulizós fajta" csajok előtt?

Anyuci-apuci kis tündi-bündi-bogarantyúja...

Menj albérletbe, mindenki jobban jár - a főbérlőt leszámítva...

2019. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

5:

Egy felnőtt nőnek had legyen már annyi intimszférája, hogy ne mások előtt kelljen zuhanyoznia.

Ebben szerintem nincs semmi leszólnivaló.

2019. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

A kolit nem az intim-szféra ápolására találták ki!

Aki lakott már (bármilyen) koliban, az tudja, hogy egy ilyen antiszociális liba ha bekerül, mennyire meg tudja keseríteni egy közösség életét.

2019. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#5 Teljesen normális? Akkor járjunk ruha nélkül, ha annyira normális a meztelenkedés mások előtt.

Jaj szegény főbérlőm, lesze egy olyan bérlője aki sose késik a bérleti díjjal, tisztán tartja a lakást és nem okoz neki semmi gondot. Biztos nehéz lesz neki.

2019. aug. 18. 16:30
 9/22 A kérdező kommentje:

Egész gimiben kolis voltam, nem vagyok antiszociális.

Egyszerűen annyi, hogy ott volt függöny a zuhanyzókon, mind a hét szobatársammal jól kijöttem és tisztán tudtuk tartani a szobánkat. Egy nevenincs koli volt, mégis tisztább és rendezettebb volt mint aminek a Tisza koli làtszik.

2019. aug. 18. 16:34
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

Ötös nagyon rossz stílusban adta elő, de igaza van. Nem mindenkinek való a kollégium.

Lány létemre kolis vagyok, nincs zuhanyfüggöny. Ne bámuld a többieket, ők sem kíváncsiak rád.

2019. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!