Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a DE Tisza István...

Felvettek a DE Tisza István Kollégiumába. Vélemények? Menjek inkább albérletbe?

Figyelt kérdés
Utolsónak írtam be, 50 pontom lett. (Elsőéves vagyok). Néztem képeket és nem tetszett amit láttam. Komolyan a zuhanyzókon nincs függöny? Hogy tudnak egyáltalán így tusolni az emberek? 460 ponttal megyek amúgy az egyetemre és szerintem nagyon igazságtalan hogy csak szociális helyzet alapján döntik ezt el. Ami még aggaszt, hogy a koliban élők a bulizós fajták lesznek és nem tudok majd tőlük se tanulni.

2019. aug. 18. 15:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

7:

Egy nyomorult, 500 Ft-os függönyről beszélünk, az ne legyen már olyan hatalmas luxusigény.

2019. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

7: a DE esetében biztos hogy nem az 500 Ft-s, mindenhova ragadó, gombatenyészet műanyag függöny okoz problémát, mert elképesztően gazdag a DE, aki odajár az tudhatja...

Egy kifejezetten női zuhanyozóban ne legyen már tabu a meztelenség: azonos nem, azonos korosztály, azonos helyzet...

2019. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

12:

Akkor mégis mi okoz problémát?

2019. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%

Nekem semmi.

A kérdező hozzá van szokva ehhez a műanyag, gusztustalan, vacak függönyhöz, és azt reklamálja folyamatosan.

Tudod: egy egyetemi kollégiumi elhelyezésnél ez sarkalatos kérdés...:)

2019. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Egy teleszkópos függönytartó 3ezer forint, azt fel tudod tenni magadnak, majd le is tudod bármikor venni.Tanulni meg nem csak a koliszobában lehet.
2019. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%
Pontosan azért van szó alapján koli, hogy mint az olyanok helyett mint te, olyanok költözzenek be, akik rászorulnak...
2019. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is a tiszába leszek. Egyáltalán nem aggódok semmi miatt. Csak aludni meg tanulni járok be. Az meg hogy mások buliznak nem érdekel. Elmennek valahova kibulizzák magukat visszajönnek aludnak ennyi. A Kossuth 1-2-ben is buliztak mindig, állandóan szólt a zene. Ha meg kiabálnak kinyitod a kicsi szádat és megmondod hogy tanulnod kell. Nincs zuhanyfüggöny pont nem érdekel. 5 perc alatt letusolok és kész. Nem kell mindenen parázni. Hozzá lehet szokni. Én gimibe is ilyen tipusú koliban voltam és még élek pedig ott a zuhanyban potyogott a fejünkre a vakolat😂

Szerintem egy próbát megér a zuhanyzás meg nem mérvadó, senki nem stíröl senkit sem.

Ja a szoc pontra rátérve a tanulmány majd az egyetemen lesz mérvadó egy gimis átlag meg érettségiből szerzett pont egyáltalán nem olyan kemény vagy nehéz mint egy egyetemen kapott átlag/pont. Láttam én már 420 pontal érkezett diákot otthagyni a szakját és itt vagyok én is aki 320 pontal még mindig bent vagyok és nyomom 1000rel. Az albik pedig piszok drágák de ha megtehetitek, és így jobb a lelkednek menj albiba.

2019. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
9%
A börtönt is meg lehet szokni, és azon kívül, hogy rosszabb állapotok uralkodnak ott mint egyes kolikban (bár néhány bőven elmenne FK-nak) illetve több a balhés alak, kb. ugyanaz a szint és színvonal. Akinek ez kell..
2019. aug. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

Teljes mértékben szobatárs függő, hogy mennyire fogod szeretni a kolit. Akár mennyire jó egy koli, ha egy féreggel vagy együtt utálni fogod. Én is Tiszás vagyok, előtte másik koliban voltam. Végül itt maradtam. Vannak hiányosságok, ez tény, de túlélhető, még akkor is ha havonta egyszer mész haza. Amúgy volt zuhanyfüggöny.

Ui: Akik szerint felháborító, ha valakit zavar a függöny: 1. Azért ez 2019-ben nehogy már luxus legyen.

2. Lehet takarítani

3. Zuhany utáni pl tamponcserét ne kelljen már más lányok előtt csinálni, v borotválkozni stb. Nem mindenki szereti magát mutogatni. Ennyi erővel legyen már közös tusoló a pasikkal is, mert miért ne, teljesen természetes...

2019. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
24%
Lehetne ennyierővel a nőgyógyászati vizsgálat is egy nagy rendelőben sorbanállva, függöny nélkül. Miért ne? Hiszen szinte mindenki hasonló vizsgálatra megy, na meg nők vagyunk...gondolkodjatok már...
2019. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!