Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvétellel van egy kis...

Tárgyfelvétellel van egy kis problémám és ezzel kapcsolatban kérnék segítséget. (SZTE) Honnan tudom, hogy melyik alkalomhoz vegyem fel a tárgyat?

Figyelt kérdés
Most leszek elsős az SZTE-n (BTK), a kérdésem pedig az lenne, hogy ha megvan a mintatantervem, de azon csak a tárgyakat látom illetve az időpontot és ha neptunban megnézem, van olyan tárgy, amiből több alkalom van meghirdetve ugyanabban az időpontban. Honnan tudom, hogy nekem melyiket kell felvennem ? Előre is köszönöm !

2019. aug. 19. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azok nem szemináriumok, hanem kis csoportoa foglalkozások. Így több időpontban is meghírdették. Hát válasz egyet.
2019. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi javitom. Tehát egy időpontban több van, mert csoportbontott szerintem.
2019. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mintatantervben benne kell legyen elvileg a kurzus kódja. Ha ugyanahoz a kódú kurzushoz több időpont is van, és nincs mondjuk mellé írva, hogy pl. GER (germanisztika), KOMM (kommunikáció) stb( csak a hasamra ütöttem), akkor tetszőlegesen kiválaszthatod.
2019. aug. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. aug. 20. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz, azt is nézd, hogy ne ütközzön más szemináriummal az időpont, mert az nem lehet. Előadással lehet ütközés, de vannak olyan tárgyak, ahol nagyon is szükséges ott lenni az előadáson is.
2019. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Keresgéltem még, de olyan órarendet nem találtam, ahol szerepelnek a tárgyak kódjai, csak a neve.(egyébként tanáris vagyok)
2019. aug. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!