Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaváltással kérnék tanácso...

Iskolaváltással kérnék tanácsokat. Szakgimiből gimibe?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rosszul vagyok ha abba az osztályközösségbe kell bemennem amibe járok,jelenleg rendészetin a 11.osztályt kezdem szeptemberbe.

Messziről elszeretném kerülni a rendészetet viszont a 9et újra nem szeretném járni.Milyen megoldást tudnátok ajánlani? Esetleg milyen iskolát? Budapesten. Nagyon sok sulinál próbálkoztam és helyhiány miatt elutasítottak.



2019. aug. 21. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál rá, hogy estin fejezd be a gimit? Az egy megoldás lenne.
2019. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a gond, hogy sima gimiben kell második nyelv is, ezért necces szakgimiből átmenni.
2019. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szakgimiből gimibe csak osztályozóvizsgákkal mehetsz (biosz, kémia, fizika, föci, második idegennyelv...) az elmúlt két év anyagából. Elit gimik simán elhajtanak. A gyengébb gimiknél próbálkozhatsz. Viszont az osztályozóvizsga macerás a giminek ezért nem biztos hogy vesződnek veled és azt mondják higy helyhiány miatt nem férsz be.

Az aljagimik talán átvesznek mert ott létszámhiány van. Viszont ott nem a szellemi elit tanul.

2019. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Estit sajnos nem támogatják a szüleim ,és azt én sem pártolom annyira,de köszönöm válaszod!

Igen tudom most az Újpesti Bródy Imre gimnáziumtól kaptam egy emailt,hogy keressem fel őket személyesen.A Lakatos Menyhért gimiből is kaptam visszajelzést de nekem az az iskola nem szimpatikus és túl sok jót nem hallottam róla szóval annak is lőttek. a Bródyban bízok most egyedül.Sportiskoláknál is próbálkoztam ott kaptam negatív visszajelzést ill. volt,hogy nem válaszoltak de a későbbi válaszukban bízok csak ugye már nem sok időm van.

A tantargyak meg a masik gond,kémiat,fizikat nem tanítanak az iskolamban..

2019. aug. 21. 17:04
 5/6 A kérdező kommentje:
esetleg gyengébb gimiket tudnátok írni? Ahol azért nem ezek a legalja tanulatlan emberek vannak
2019. aug. 21. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Az újpesti Bródy a kerület leggyengébb gimnáziuma. Nem agysebészek járnak oda. Az ute osztályban egyéni tanrenddel is tanulhatsz.


A laktos Menyhért gimi brazil iskola. Ha bejársz és normálisan viselkedsz akkor lesz ott érettségid. Jellemzően oda sem agysebészek járnak.

2019. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!