Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudok átiratkozni...

Hogyan tudok átiratkozni szakgimiből gimibe?

Figyelt kérdés
Most vagyok még csak 8.-os. Azt mondták az ismerőseim mindenképpen infóra menjek, mert, hogy nagyon tehetséges vagyok. Így be jelöltem egy hozzánk közeli Szakgimit szoftverfejlesztői szakon. De rájöttem, hogy mégsem szeretném az infót én gimibe akarok menni, és onnan csillagászat, asztrofizika... Halottam olyat, hogy át tudnak menni félévkor, ez igaz? Kell különbözeti? Nehéz? Muszáj meg várnom a 9. félévet vagy előtte át tudom magamat intézni oda? Vagy már csak az az utolsó lehetőségem, hogy két éve múlva újra 9.es leszek? El vagyok keseredve :/

2017. márc. 3. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Gimnáziumot nem jelöltél be? Mert sorrenden még tudsz változtatni majd.
2017. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam központit..
2017. márc. 3. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden gimnáziumba kell központi. Amúgy meg a menete igen egyszerű: beszélni kell az igazgatóval.
2017. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tanulmányi osztályt, titkárságot, (stb.) keresd meg a sulidban, segíteni fognak.

A szüleiddel is beszélj, mert az ő jóváhagyásuk is kelleni fog.

2017. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!