Vissza kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Idén kettő passzív félév után úgy néz ki ott hagyom az egyetemet. Egy évem már megvan ami sikerült. Államilag támogatottra jártam. Ez idő alatt is volt/van munkaviszonyom itt Mo-n. Vissza kell fizetnem a tandíjat?
2019. aug. 21. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza, ha nem kezdesz el más szakot.
2019. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi nem akarok megkeverni senkit, de én úgy tudom, hogy le is lehet dolgozni éppen azért, mert nem mindenki tudja visszafizetni. Kérlek írjatok, ha ez mégsem így van, mert én ebben reménykedem.
2019. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt csak a felét kell visszafizetni. Másrészt mivel általában mindenki a ledolgozast kérte az oktatási hivatalnal jelenleg az a foszabaly, hogy le kehet dolgozni és ha az bem teljesül akkor kell kifizetni.
2019. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!