Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 2. félévben itthagyom az...

Ha 2. félévben itthagyom az egyetemet, vissza kell fizetnem a tandíjat?

Figyelt kérdés

Nem érdekel,nem szeretem,semmiképp sem akarok ebben dolgozni és semmi kedvem,motivációm sincsen végigcsinálni.

Elmennék már inkább dolgozni valahova.

Nem arról van szó,hogy hülye vagy lusta lennék.Csak egyáltalán nem tetszik ez a szak.



2019. márc. 10. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell.
2019. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha beíratkoztál, vagyis aktív vagy, akkor vissza, midkettőt. Ha viszont osztatlanon vagy, akkor nem.
2019. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem osztatlan, akkor le kell dolgoznod (vagy ki kell fizetned)
2019. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Abban az esetben, ha egy éven belül újat kezdesz, nem kell visszafizetned. Különben a felét kell visszafizetned.
2019. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ha kérelmezem,hogy tegyenek át passzívra és úgy hagyom ott?

Úgy tudom 1 aktív után még nincs következménye

2019. márc. 10. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárnem tudom, hogy nálatok hogyan van, de általában megvan, hogy meddig lehet passziváltatni. Nézd meg a TVSZ-t. Gyanús, hogy már nem lehet.
2019. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, nálunk tavaly március 15. volt a határidő. Nézd meg gyorsan!!:)
2019. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!