Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit vegyek fel testnevelés...

Mit vegyek fel testnevelés gyanánt a Szegedi Tudományegyetemen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kötelező valamit felvenni, és én nem szeretem sem a labdajátékokat, sem semmit amiben futni kell. Valami chilles óra kellene, amin nem sok mindent kell csinálni. A pontos nevét ha tudjátok és a kódját ha leírnátok azt megköszönném.

2019. aug. 21. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Bejárni esetleg ne járjunk be helyetted? Kódját persze...
2019. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%

Gerinctornát jószívvel ajánlom :)

Van joga, zumba, tollas, kick box, amit csak kívánhat az ember...

2019. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úszni jártam. Csak 45 perc volt. Annyi volt a feladat minden órán, hogy ússz 1000 métert, ha végeztél, mehettél, de legfeljebb 45 perc után akkor is vége volt, ha csak két kört úsztál. Jófej tanárok voltak, elég chilles volt.
2019. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így közbe kérdezek, de amúgy már látni a meghirdetett tesi kurzusokat, és csak én vagyok béna, vagy még mindig nincs semmi?:D
2019. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vitorlázás Kipper Györggyel/sárkányhajózás.
2019. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én teljesen felmentett vagyok testnevelésből, akkor gyógytornára kell járnom az egyetem keretein belül (is), vagy elfogadják a szakorvosi igazolást és elengedik a kötelező tesit?

(Leendő SZTE-s)

2019. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elfogadják elvileg az igazolást.

Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 20. 01:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül asztaliteniszeztem ( ha valakit érdekel).
2022. jan. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!