Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Kecskeméti...

Mit gondoltok a Kecskeméti Piarista Gimnázium biosz-német szakáról?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, oda akarom beadni a jelentkezésemet. Még a kollégiumra is kíváncsi vagyok, arról sok jót hallottam, csak nem azoktól, akik oda járnak. :D Milyen a közösség? Milyenek a tanárok? A foglalkozások? Hányan vagytok egy szobában (a koliban)? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. aug. 23. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Oda járok.

Bioszosok együtt vannak az infósokkal, az a C osztály (ide járok én is, csak nem bioszra, hanem infóra).

A kollégiumban sok a foglalkozás, állítólag minden nap vagy minden másnap stúdió van pl. Az egész koli idén lett felújítva, nagyon szép (4 napot töltöttem eddig ott). A tisztaság már csak tőled illetve a szobatársaidtól függ. 6-an vagytok egy szobában.

Közösség tök jó, nagyon szeretem. Tanárok szigorúak, de ha nem piszkálod őket, nem szólogatsz be vagy ilyesmik, tehát normálisan viselkedsz és tanulsz, ők is normálisak lesznek.

2019. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!