Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Recepciós állásinterjú?

Recepciós állásinterjú?

Figyelt kérdés
Mi történik egy recepciós állásinterjún pontosan? Egy irodaházban kaptam egy lehetőséget, éltem vele és behívtak állásinterjúra. Viszont még soha nem voltam állásinterjún. Ezelőtt 1 évig voltam egy másik irodaházban, de ott nem kellett interjú rögtön felvettek. Milyen kérdések lehetnek? Lesz valami szituáció amit idegen nyelven kell elmondanom? Vagy pontosan milyen is ez, hallottam ezt azt de nem tudom pontosan.
2019. aug. 23. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi különös nem lehet. Ha a pozíció megkívánja az idegennyelvtudást(pl. szállodában), akkor természetesen tesztelhetik azt is. Jelentkezéskor ez nyilván ismert volt számodra is, így meglepetés nem érhet.
2019. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!