Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet egy telefonos...

Hogy lehet egy telefonos (rövid) állásinterjúra német nyelven felkészülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Iskolában tanultam 10 évig németül és szeretnék külföldön dolgozni 1-2 évet. Ismerősöm nincsen kint aki mondjuk segíteni tudna állásügyben szóval arra gondoltam, hogy én majd keresek magamnak. Vendéglátás lenne a cél, de nem is ez a gond, hanem elküldöm egy német hotelnek az önéletrajzomat és mi van akkor ha felhívnak telefonon? Mondjuk kíváncsiak a nyelvtudásomra, a stílusomra, stb. Fel tudok én erre egyedül is készülni? Vagy kell aki segítene ebben? Az biztos, hogy telefonos beszélgetés idegen nyelven nagyon kemény. Tudnátok tanácsot adni, hogyan lehetne erre felkészülni? Köszönöm!

2019. aug. 20. 10:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!