Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz az, hogy a jövő évtől 2...

Igaz az, hogy a jövő évtől 2 darab nyelvvizsga kell majd ahhoz, hogy tovább tudjak tanulni?

Figyelt kérdés
Most tettem le angolból a C1-et és már van egy B2-esem ugyanúgy angolból, de az angollal párhuzamosan tanulom a németet is. Na mármost én utálom a németet és nem érzek/látok semmilyen fejlődést a német tanulásával kapcsolatban, pedig heti 1-szer legalább eljárok külön tanárhoz. Ezek miatt gondoltam abbahagyom a németet és inkább tanulom tovább csak az angolt. Viszont azt mondták nekem meg azt is hallottam, hogy a továbbtanuláshoz szükséges 2 darab nyelvvizsga és ezért lenne jó ha németből is letennék legalább egy B2-t. Az a kérdésem, hogy ez tényleg igaz?

2019. aug. 25. 12:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! (Egyébként még nem döntöttem el, hogy hova menjek.)
2019. aug. 25. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!