Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NJE GAMF logisztikai mérnök...

Md1201 kérdése:

NJE GAMF logisztikai mérnök nappali és levelezős valaki vélemény?

Figyelt kérdés
Érdekel akármi, könnyű, nehéz, milyenek a tanárok, kinek milyen tapasztalata van, akár csak a levelezős rendszerről ott.

2019. aug. 26. 20:24
 1/1 anonim válasza:
A levelező vicc (nem logisztikán, de hasonló képzésen). Már bánom, hogy oda jártam, nem alkalmaznék senkit, aki GAMF-on végzett levelezőn. Többet vártam. Kb befizeted a tandíjat és kisétálsz egy diplomával. Egyes esetekben még a tananyagot se adják le a pénzedért. (Tisztelet a kivételnek). A számonkérés pedig elképesztő még abban az esetben is, ha az oktató legalább a tantárgyát komolyan veszi. Persze mindenki magának tanul. Sajnos én ledöbbentem a képzés minőségén. A minőség, ugye. :) Leginkább arra jó, hogy papírt szerezz, ha benne dolgozol. Jobb hobbit is találhattam volna ennyi pénzért.
2020. febr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!