Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt olyan tananyag, ami...

Volt olyan tananyag, ami iskolában nem érdekelt, nem is ment jól, felnőttként viszont a mesterévé váltál?

Figyelt kérdés
Nekem például ilyen a matek, meg az irodalom. Örökké a kettes szélén hánykolódtam ezekben, aztán igazán érettségi után jöttem rá a logikus összefüggésekre, a matekot varázsütésre megértettem magasabb szinteken is, és az utóbbi időben kaptam rá az irodalomra. Azelőtt egyetlen kötelező olvasmányt sem olvastam el, inkább vállaltam érte az egyest, és most, 30 felett olvastam el ezeket, és visszaderengett pár dolog, amit órán a tanárnő hablatyolt, és annó az ég világon semmit nem értettem belőle. Amúgy mindenki irgalmatlan rossz volt irodalomból nálunk, szegény tanárnő egy végtelenül szelíd oktató volt, aki nem szidott le minket semmiért, nem buzdított tanulásra, csak enerváltan irkálgatta be az egyeseket mindenkinek. Ma már úgy visszamennék a múltba, és felelnék szegény tanárnőnek egy ötöst Arany Jánosból, had örüljön neki, de ez már örökre a múltba veszett.

2019. aug. 26. 23:49
 1/1 anonim válasza:
100%
Örülök neki hogy, így gondolod bár még suliba járok általánosba baromira nem ment a irodalom mára már ötös vagyok belőle remélem a matek is majd így alakul.
2019. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!