Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Terhel anyagi felelősség ha...

Terhel anyagi felelősség ha állami egyetemi képzést idő előtt az 1. évben otthagyok?

Figyelt kérdés

Tehát nem arról van szó hogy az előirányzott képzési időn túlmenően ítéletnapig húzom a 3 éves (6 féléves) képzést, hanem elvégzek 1 évet olyan eredménnyel amilyennel majd 1 év után kiiratkozom?


Anyagi következménye?


Mert a max 12 féléves állami féléveimet csökkentettem 1 év (2 félévvel) ez oké és még?


2019. aug. 27. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 1 éven belül nem kezdesz új tanulmányokat, akkor vissza kell fizetni. Díjmentesen csak egy félév után lehet kiiratkozni.
2019. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Díjmentesen csak egy félév után lehet kiiratkozni."


Jó. Akkor még az első félévben kiiratkozom.

Ez esetben?

2019. aug. 27. 15:59
 3/4 A kérdező kommentje:

egyébként ennyit változott a világ?

Uis én nem vagyok olyan friss hús, még a 2000-es évek legelején 4 félévet végeztem államin majd igazából ki se iratkoztam csak abbahagytam többet nem jártam be, tárgyakat se vettem fel.


Mondom: még csak ki se iratkoztam. Azóta lassan 20 év elröppent a mai napig semmiféle következménye nem lett.

2019. aug. 27. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta sok minden változott. Most ez a szabály.
2019. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!