Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Aszódi Petőfi Sándor...

Az Aszódi Petőfi Sándor Gimnázium Francia tagozatáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A leírás alapján nagyon tetszik,de kíváncsi lennék pár oda járó diák véleményére.

#Aszód #gimnázium #francia #Petőfi Sándor #francia tagozat #Francia tagozatos gimnázium #Petőfi Sándor Francia Tagozatos Gimnázium Aszód
2019. aug. 27. 17:32
 1/4 anonim válasza:

Nekem nővérem járt oda, és én is oda fogok. (Angol-Német tagozat) amikor felvettek azt hittem majd kiugrik a szivem. A tesóm szerint a világ legjobb gimije, és mivel kolis volt (én is az leszek :D) a koli is nagyon jó volt, rendezett, tiszta. A kaja nem a legjobb, de van kimenőd szóval elmehetsz venni. Ha jó szobatársaid vannak álom lesz az egész koli. A tanárok kedvesek, ha nem értesz valamit korrepetálnak. Mindenki az Evangélikus petőfit dicséri, de a sima Petőfi sokkal jobb! Team PSG.

Remélem nekem is ilyen jó éveim lesznek mint nővéremnek.

Te milyen tagozatra mész? :D

2019. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Most esett le hogy magyar francia😂. Bocsi, este van. Szerintem az is jó tagozat lehet. A francia magyar tagozaton tudja valaki hány angol van kb?
2019. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én oda járok jelenleg is. A francia tagozaton a francia oktatás nagyon nagyon színvonalas, és saját véleményem szerint nem csak a francia nyelvre tanítanak meg téged, hanem arra is hogy hogyan legyél francia! Sok tantárgy van franciául, szóval a 0. évben hatalmas figyelmet kell arra fordíts, hogy remekül megtanulj franciául. Nagy a "kiesés" a tagozatról, pontosan ezért mert nem szokták komolyan venni. Ez egy gimnázium erős követelményekkel. Én csak ajánlani tudom, már csak a francia tanári kar miatt is. Igazi francia mentalitásban fogsz részesülni. Várunk szeretettel!
2020. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sok a töri de a legjobb😎
2021. ápr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!