Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A házirend e pontja szerint...

A házirend e pontja szerint tilos bevinni önvédelmi eszközt az iskolába?

Figyelt kérdés
"Az iskola egész területén és az azon kívül tartott iskolai rendezvényeken tilos az iskolába olyan tárgyat behozni, amely bárki testi épségét, egészségét veszélyezteti vagy sérti a mások emberi méltóságát"

2019. aug. 29. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen önvédelmi eszközre gondolsz?
2019. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Taktikai toll, kubotan, esetleg gázspray vagy kés ami max 8 cm bár ez nem valami jó önvédelemre.
2019. aug. 29. 12:06
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem nem, mivel akkor az lenne, hogy közbiztonságra különösen veszélyes eszközt nem szabad bevinni.

Ez a veszélyezteti mások testi épségét ez azért eléggé tág, én elég sok olyan dolgot tudok mondani amivel lehet sérülést okozni a másiknak vagy agyon lehet ütni...

Ráadásul a mondat megfogalmazása is hibás...


De még ha tilos is, de neked meg fontos, a táskád alján ki veszi észre?!

2019. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen. De pl a barátnőm a táska alján a bicskájával járt, s azt se szabadna bevinni. De ha nem veszed elő, s nem kezdesz vele hadonászni. Senkit nem érdekel.
2019. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy shuriken volt a táskámban, de nem jelentett gondot, mert pontosan ismerték a személyiségem és azt is, mi volt az oka ennek.
2019. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!