Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti milyen ételt vittetek be...

Ti milyen ételt vittetek be érettségire?

Figyelt kérdés
Van olyan, amit tilos?

2019. ápr. 30. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én segg részegen ültem be érettségire anno rendesen elkésve. Nem majszoltam ott semmit, örültem, hogy nem ájulok ki a padból. Ezt a kúrát nem ajánlom. 20 éve nem volt olyan, hogy tilos volt bevinni, mert.... De ez ugye 20 éve volt. Én banánt, csokit, 7dayst, colát vinnék. Ilyesmivel operálnék.
2019. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én előrehozottra vittem szendvicset, de nem volt időm hozzáfogni, illetve nem is szerettem volna. Helyette inkább pogácsát, csokit és szőlőcukrot ettem, sokkal könnyebb volt, mint a szendvicsre figyelni, de persze ez egyénfüggő, akkor is volt olyan, aki azt evett. Amit láttam még, hogy sokan gyümölcsöt is vittek. Bármit is pakolsz be, szőlőcukor mindenképp legyen nálad! Persze, azért főtt ételt nem célszerű vinni, legalábbis szerintem.
2019. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát tilosnak a szeszesitalokat leszámítva semmi nem tilos. Viszont szagos dolgokat udvariatlanság vinni (pl erős szagú paprika külön, vagy nagy melegben erjedő sonkás szendvics). Én úgy emlékszem vittem valami sós péksütit, szőlőcukrot, meg kis csokikat (sportszelet, bueno, oreo). Idén is ezt tervezem.
2019. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy egy üveg ásványvizet és 2 szelet csokit vittem, de azokat is csak akkor ettem meg, mikor már beadtam.
2019. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!