Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolában mikor szándékozik...

Iskolában mikor szándékozik ismertetni a tantárgyfelosztást és az órarendet, ha a héten már nem, és jövő hét hétfő 8 órától tanítás?

Figyelt kérdés

Azt mondja meg nekem valaki (mert itt helyben senki se tudja) hogy egy iskola vajon mikor szándékozik közölni a tanáraival az új tanév tantárgyfelosztását és órarendjét (praktikusan egy értekezleten) ha a héten már nem és jövő hét hétfő 8 órakor meg tanítás?


Azért tán jó lenne tudni ki melyik osztályban tanít és hány órában mikor lesznek az órák konkrétan stb.

Jelenleg senki se tud semmit, majd majd....de mikor majd? Már nincs „majd „ itt az új tanév!


2019. aug. 29. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb szeptember másodikán hétfőn 7:45-kor. A tantárgyfelosztás a kollégák "mozgása miatt" képlékeny. Főleg ha a kedvenc alapítványi iskolánkról van szó.
2019. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 chtt ***** válasza:
93%
Az órarendet (ha csak ideiglenest is) legkésőbb hétfőn meg kell kapnotok, hiszen le kell diktálnotok a gyerekeknek, keddtől tanítás. (Amúgy meg, ha a dirid nem mondta meg, miből gondolod, hogy pont itt fogja tudni valaki, hogy a _te_ igazgatód mikor szándékozik ismertetni...?:))
2019. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Legkésőbb szeptember másodikán hétfőn 7:45-kor."


Világos előbb minek is... nem kell. Sőt , 7.59kor is elég lesz.

Főleg ha hétfő reggelé újabb tanár jelenti be hogy feláll.

A héten csak ketten távoztak ez kevés, még működőképes a suli ez így nem jó.

2019. aug. 29. 16:32
 4/7 chtt ***** válasza:
100%

Ne cakkozd magad, örülj, hogy nem te vagy a diri.

Volt olyan évünk, hogy első tanítási nap az utolsó ofő óráján kaptuk meg az órarendet, hogy lediktálhassuk a gyerekeknek... három napra. Mondták, szerdán utolsó órára meglesz a csütörtök-péntek is, péntekre meg a "B" hét. Szóval semmiről sem vagy lemaradva. :)

2019. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Úristen de nagy herce hurcát csapsz egy nyavajás órarend alatt. Speciel nekünk első tanítási nap van 2 osztályfőnöki óra, es kalap kabát mehetsz haza. Ilyenkor max a hétfő keddi órarendet kapjuk meg, a többi meg majd alakul.
2019. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szólj ha van nálatok egy német szakos, mert kéne hozzánk egy! (budai 6 évfolyamos gimnázium)


Ha jól tudom akkor a kérdező nem tanár, hanem valami fejlesztőpedagógus, akit az órarend nem közvetlenül érint. Persze görcsöl eleget a kollégák helyett. Szerintem csak miatta menekülnek a tanárok abból az alapítványi iskolából és nem a piás főnök miatt.

2019. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Szerintem csak miatta menekülnek a tanárok"


Én lennék a világon a legboldogabb ha ez így lenne! Sőt ha az igazgatóra tudnék hatni az az állat 20 éve nem lenne itt!

2019. aug. 30. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!