Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Július közepére ígérték az...

Július közepére ígérték az eFelvételi oldalán a pontszámunk megjelenítését, még nincs ott, pontosabb dátuma van valakinek?

Figyelt kérdés
Gondolom a július 22-i Pont Ott Partyra már meglesznek, nem?
2010. júl. 13. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

1. számold ki kalkulátorral vagy magadnak.

2. mi ezt honnan tudjuk, hogy mikor lesz elérhető?

3. majd kiírják amikor akarják/tudják.

Zargathatod az ügyfélszolgálatot, értelme nem sok.

2010. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs pontosabb dátumom. Jobbat nem tudok, mint,hogy minden nap nézem, az oldalt. Remélem meglesz nemsokára
2010. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
De ezen mit kell annyira várni? Ki tudjátok számolni magatoktól is, nem? Majd fent lsz egyszer. De ha nem lesz, akkor nem lesz. Felesleges minden szaron izgulni.
2010. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen ki tudom számolni magamnak. Csak nekem van egy tárgyból egy közép és egy emelt-szintű eredmény. Elvileg az emelt-szintűt számítják be, mert arról nyilatkoztam. Viszont hallottam olyat, hogy lehet beveszik az átlagpontszámba, a középszintű eredményt, vagy a középszinthez számítják hozzá a negyven pontot.( bár ez utóbbit kétlem) Mindenesetre csak jobb lenne biztosat látni, hogy hány pontom van, ugyanis nálam nem mind1. Valószínűleg a kérdező is csak azért szeretné tudni, hogy biztos eredményt tudjon, mert mégis csak ez a hivatalos pontszám.
2010. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

A kérdező s ztem a kül. szakoknak a pontszámaira gondolt sztem...vagy nem??

Mert az 22.én lesz pont ezért lesz a Pont Ott Party. Akk közlik ott tudod meg és ott ünnepled vagy siratod...

2010. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

július közepe van? NEM. Akkor meg ne nyammogj! :)

amúgy meg ne reménykedj nagyon a holnap/holnaputánban sem, nem annyira sietős és fontos ez a dolog.

2010. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

ZOLEX23 !!!!!

Mi az, higy arról nyilatkoztam ? Nekem nem kellett nyilatkozni!

Komolyan mondom, egymást paráztatják az emberek...

Kérdező : időben meglesz minden, ne aggódj :)

2010. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

nekem sincs még fönn, no de van még egy napjuk július közepéig (:

persze, hogy mindenki ki tudja számolni magának, de a biztos eredmény nyilván megnyugtatóbb.

2010. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne a felvis kalkulátorral számoljatok, az rosszul számol!



Nem tudom, hogy észrevette-e valaki, hogy hibásan számol, de direkt leellenőriztem, nekem 4 ponttal kevesebbet írt, nem vette figyelembe a felvételi feltételeket és más érettségivel számolt, másik osztálytársamnak a 65%-os matekkal számolt, holott volt 90%-os érettségije (és ezek a felvételitárgyai) és közel 30 pont ez...


sok sikert mindenkinek! :D

2010. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kötelező ott a matekot beszámolni? Elég sok olyan szak van.
2010. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!