Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud nekem mondani egy...

Valaki tud nekem mondani egy olyan ingyenes programot, amivel letilthatom egy bizonyos URL-cím alatt lévő tartalom megjelenítését?

Figyelt kérdés
Mozilla Firefox kiegészítő is jöhet.
2011. júl. 5. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Hosts fájllal tudod úgy megcsinálni, hogy egyik böngészővel se lehessen megnyitni, de Firefoxnál egyszerűbb az AdBlock kiterjesztés segítségével.

Ez ugyanis nemcsak reklámblokkolásra jó, bármit megadhatsz szűrőnek, és ha a beállításainál megadod, hogy teljes weboldalakat is blokkoljon, akkor maga az oldal sem fog bejönni. Semmi hibaüzenet, csak egy sima, üres, fehér lap.

[link]

2011. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :-)
2011. júl. 5. 20:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Az Adblockról már hallottam, de nem tudtam, hogy egy bizonyos weboldalt is lehet vele blokkolni. Amúgy már csak az Adblock Plus érhető el, a sima Adblock nem. De jó, mert az anya a Firefox 3.5-ös verzióját használja, és pont attól kompatibilis. Majd holnap kipróbálom.
2011. júl. 5. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves, hogy válaszoltál, de az AdBlock sajnos nem blokkolta a weboldalt... :-( Mind1, várok további válaszokat!
2011. júl. 6. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Óó

Ha az nem megy akkor próbáld meg az oldalon leírtakat.

(Majd írj,hogy működik-e)Az oldal 3 és 3,5-ös Firefox-al foglalkozik.

Link:

[link]

vagy még próbáld ezt.

[link]

2011. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Block Site-al sikerült blokkolnom azt a weboldalt! Köszönöm a linkeket! :-)
2011. júl. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!