Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE-GTK szabval targyak?

BCE-GTK szabval targyak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem,hogy a corvinuson G karon a kepzes soran hany szabval targyat kell teljesiteni,es be van e hatarolva h mikor kell oket megcsinalnom?

2019. aug. 30. 12:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Es meg annyi h idegen nyelvet ugye nek kotelezo felvenni?
2019. aug. 30. 13:23
 2/3 anonim válasza:
Szaktól függ, de úgy tudom legtöbb helyen 13 (4-5 tárgy kb) kreditet kell teljesíteni szabválokból. Ha van lehetőséged térítés mentes nyelvtanulásra, akkor az leszed belőle, mert az idegen nyelvet is szabválnak veszik. Idegen nyelven nem kötelező felvenni tárgyat, ez tőled függ, és az is hogy mikor végzed el. :) Azért jobb nem utolsó pillanatokra hagyni, de be lehet osztani. Ha esetleg 7ik félévre hagysz párat akkor annyi, hogy a vizsgaidőszak végéig nem mehetsz záróvizsgázni.
2019. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Még az előző bocs, nem emlékeztem pontosan a másik kérdésedre xD de nem kötelező nyelvet felvenni, de szerintem érdemes :)
2019. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!